Україна і світ

Це образа: Лондон відреагував на інтерв’ю підезрюваних в отруєнні Скрипалів

Це образа: Лондон відреагував на інтерв'ю підезрюваних в отруєнні Скрипалів

Інтерв’ю підозрюваних в отруєнні в Солсбері Олександра Петрова і Руслана Боширова російському телеканалу назвали образою британської розвідки.

Про це заявив прес-секретар прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей, повідомляє Sky News.

За словами прес-секратаря, брехня і грубі фальсифікації в цьому інтерв’ю, яке було дано телеканалу, що спонсорується російською державою, є образою державних розвідслужб. Але що ще важливіше, вони глибоко образливі для постраждалих від цього жахливого нападу і їхніх близьких.

Прес-секретар прем’єра заявив журналістам, що британська поліція “дуже чітко” виклала докази проти двох підозрюваних і кажучи про їх заперечення своєї причетності, він сказав, що “на жаль, це те, чого ми очікуємо”.

Вони люди, що перебувають у розшуку, і ми зробили всі кроки для забезпечення їх затримання і притягнення до відповідальності у Великій Британії, якщо вони знову виїдуть за межі Росії,
– додав він.

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.
Після заяви Мей британський міністр безпеки Бен Воллес заявив, що кінцеву відповідальність за отруєння “Новачком” Скрипалів у Солсбері несе президент РФ Володимир Путін.
12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а вже 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close