Україна і світ

Бої за аліменти: які схеми придумують аби не платити

Бої за аліменти: які схеми придумують аби не платити

Колишній нардеп-свободівець Ігор Швайка розлучений уже чотири рази.  Зараз він одружений вп’яте. Від всіх шлюбів у нього шестеро дітей. Про аліменти на дітей він деколи забуває. Двоє з колишніх дружин навіть об’єдналися і вимагають належного через суд.


Не без гучних розлучень і у селебрітіз. Шоумен Антін Мухарський, він же Орест Лютий колись дав щедрі обіцянки. У шлюбному контракті. Після розлучення з телеведучою Сніжаною Єгоровою допомагати  трьом дітям  стало не по кишені. Одного разу він навіть прийшов до суду голим, аби показати, як його обібрала колишня дружина.

Завдяки новим законоам з початку року на користь дітей уже сплачено майже 3 мільярди гривень від недобропорядних батьків.

Фельдшер з Кіровоградщини Марина Калюжна протягом років отримувала від колишнього чоловіка копійки. Кругленьку суму в 47 тисяч гривень батько виплатив дитині одразу ж, як тільки держвиконавець заарештував його земельну ділянку. Чоловік Інесси Шестової пішов з родини в 2010-му. Двох синів залишив на піклування матері. А коли Інесса таки подала на аліменти, просто звільнився з престижної роботи.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, що в Україні виставили на аукціон Ferrari боржника аліментів

Джерело ФАКТИ. ICTV
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close