Україна і світ

Біля берегів окупованого Криму затонув теплохід: подробиці

Біля берегів окупованого Криму затонув теплохід: подробиці

Поблизу окупованого Росією Севастополя у Чорному морі потонув теплохід, який перевозив металобрухт. Судно курсувало під прапором Панами.

Про інцидент інформують росЗМІ.

Повідомляється, що суховантаж під прапором Панами затонув вранці 13 жовтня за 80 кілометрів від узбережжя окупованого Криму.

Від чергового морського рятувального центру Севастополя надійшла інформація про те, що теплохід під прапором Панами зазнав лиха в Чорному морі в 50 милях від берега. Його екіпаж евакуювався на рятувальний пліт. На допомогу направили морські судна, в тому числі танкер “Мінерва”, який і підняв на борт екіпаж аварійного теплохода,
– розповіли ТАСС у Росморрічфлоті.

Відомо, що о 9:20 за московським часом грецький танкер забрав із судна, що зазнало лиха, вісім членів екіпажу – двох громадян Туреччини і шістьох громадян Азербайджану. За даними Росморрічфлоту, теплохід повністю затонув. 

“Сам теплохід затонув. Глибина в цьому місці становить 1900 метрів. Загрози забруднення немає”, – додали у російськомі відомстві.

Нагадаємо, нещодавно судно із українським екіпажем на борту потрапило в аварійну ситуацію поблизу берегів окупованого Криму: корабель дістав пробоїну.

Джерело Телеканал новини «24»
13.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close