Україна і світ

Більше не “Супермен”: Генрі Кавілла хочуть звільнити з фільму, – ЗМІ

Більше не "Супермен": Генрі Кавілла хочуть звільнити з фільму, – ЗМІ

Фанати всесвіту DC лише отямились від новин про серіал “Відьмак”, головного героя у якому призначили Генрі Кавілла, як за інформацією ЗМІ кіностудія Warner Bros. планує звільнити актора з фільму “Супермен”.

Про це стало відомо 12 серпня у виданні Deadline, що посилається на власні джерела.

Кінокомпанія вже обмірковує зовсім інший напрямок роботи, але вже не з “Суперменом”, а з “Супергерл”. Це буде історія про юну дівчинку з надздібностями , в той час як Супермен були лише дитиною.

Щодо стрічки “Супермен”, то Кавілла ймовірно усунуть з фільму або ж відкладуть його історію на невизначений термін. Натомість замість Генрі Кавілла пропонують взяти у фільм актора Майкла Б. Джордана, якого ми вже раніше бачили у стрічці студії Marvel “Чорна Пантера” в ролі лиходія Н’Джадаки.

В мережі вже з’являються альтернативні постери від фанатів, де Майкл Б. Джордан стоїть в костюмі Супермена, який раніше одягав Кавілл. У користувачів мережі реакція на ці новини дуже різноманітна, оскільки багато фанатів коміксів не бачать нового актора в амплуа даного супергероя, оскільки він темношкірий.

Більше не "Супермен": Генрі Кавілла хочуть звільнити з фільму, – ЗМІ
Майкл Б. Джордан в костюмі Супермена

У виданні The Hollywood Reporter раніше називали декілька причин такого кардинального рішення щодо Кавілла. Однією з таких причин стало можливе перезавантаження франшизи Warner Bros. з іншим актором, оскільки з Кавіллом це не спрацювало. Також можуть виникнути проблеми з новим графіком актора, оскільки тепер він братиме участь в зйомках серіалу “Відьмак” в ролі Геральта із Ривії.

Більше не "Супермен": Генрі Кавілла хочуть звільнити з фільму, – ЗМІ
Генрі Кавілл і пропотип героя Геральта з відеоігр “Відьмак”

Так це чи ні – побачимо згодом. Але варто нагадати, що Генрі Кавілл зіграв героя Супермена в трьох фільмах: “Людина зі сталі”(2013), “Бетмен проти Супермена”(2006) і “Ліга справедливості” (2017).

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close