Україна і світ

Базу даних Пентагону зламали: яка інформація опинилась під загрозою

Базу даних Пентагону зламали: яка інформація опинилась під загрозою

У Пентагоні повідомили про кібератаки, внаслідок яких стався витік інформації про співробітників міністерства. Йдеться про злом даних про поїздки працівників відомства – як військовослужбовців, так і цивільного персоналу.

Про це пише The New York Times з посиланням на Associated Press.

Видання зазначає, що, за попередніми оцінками, витік інформації торкнувся близько 30 тисяч осіб. Як повідомляється, ця цифра може зрости. Витік міг статися кілька місяців тому, однак виявили його лише нещодавно.

Зокрема, серед викрадених даних – інформація про кредитні картки співробітників.

Офіційний представник Пентагону стверджує, що злам стався з боку комерційного постачальника. У відомстві зазначають, що зараз оцінюють масштаби інциденту. Однак, як повідомляється, секретна інформація не була викрадена.

Нагадаємо, нещодавно до Міністерства оборони США доставили посилку, в якій виявилась токсична речовина рицин. Ця речовина має рослинне походження і є небезпечною для життя людини.

Раніше міністерство оборони США опублікувало свою першу стратегію з кібербезпеки при адміністрації президента Дональда Трампа. У ній зазначається, що Америка піддається “неминучій та неприйнятній загрозі” з боку “шкідливої кібердіяльності”.

 

Джерело Телеканал новини «24»
13.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close