Україна і світ

Атлантична рада створює комітет по нагляду за виборами в Україні

Експерти вашингтонського аналітичного центру Атлантична рада будуть спостерігати за виборами в Україні. Про це вони повідомили на 15-й зустрічі Ялтинської європейської стратегії.

Атлантична рада створює комітет по нагляду за виборами в Україні

Атлантична рада розгорне в Україні проект, який передбачає контроль за дотриманням чесних та справедливих виборів. Про це на форумі YES повідомив екс-посол США в Україні, а нині член Атлантичної ради Джон Гербст:

– Вибір, який зробить Україна, буде вибором майбутнього курсу країни. Ми хочемо, щоб вони (українці, – Ред.) зробили вибір без стороннього втручання та нечесної гри.

Зокрема, вже розроблено план дії, щодо контролю за виборами в Україні у 2019 році. Проект був ухвалений Трансатлантичною комісією, секретарем НАТО Андресом Расмуссеном.

Робоча група почне діяти вже за 4-6 місяців, запевнив Гербст. Він також додав, що основна їх мета – не дати Кремлю втрутитись в українські вибори:

– Ми будемо викривати Кремль в його намірах і радити Україні, як правильно реагувати на ці речі.

Він також додав, що наміру обмежувати діяльність ЗМІ Атлантична рада не має:

– Немає наміру обмежувати ЗМІ у поширенні новин. Але ми будемо мати інструменти відстеження тенденцій і схем. Якщо будемо спостерігати шаблон ворожнечі – будемо на це реагувати. Зокрема розголошувати, випускати новинні аркуші, збирати конференції та спілкуватись на пряму.

Читайте:

Переконаний, що наступна YES пройде в Ялті, в нашому рідному Криму – Порошенко

YES 2018. Головні спікери та про що говоритимуть

Ксенія Собчак їде на форум YES до Києва

Фото: 5 канал

Джерело ФАКТИ. ICTV
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close