Україна і світ

Їсти чи ні: Супрун спростувала популярний міф про яйця

Їсти чи ні: Супрун спростувала популярний міф про яйця

Не завжди яйця вважались корисним продуктом. Лікарі та дієтологи вважали, що вони шкідливі через холестерин і радили від них відмовитись або максимально зменшити споживання, аби запобігти серцево-судинним хворобам. Так, в яйцях є холестерин, але він не робить їх шкідливими, тож їсти яйця можна і треба.

Про це написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй стоірнці у Facebook.

Але це не так! Яйця містять майже всі вітаміни, а також залізо, білок та рідкісні корисні жири, зокрема, холін. Вони корисні для здоров’я очей, шкіри, волосся, печінки та мозку.

Згідно з одним з досліджень люди, які споживають одне яйце на день – мають на 18% менші ризики появу серцево-судинних хвороб та на 28% ймовірність пережити геморагічний інсульт.

Холестерин – це один із різновидів жирів. Він потрібен для роботи мозку, вироблення гормонів, функціонування травлення та багатьох інших процесів,
– пояснила Супрун.

via GIPHY

Одне середнє яйце містить близько 186 мг холестерину (62% добової норми, яка може коливатись від 100 до 300 мг). В основному, холестерин міститься у жовтку, а білок – це здебільшого протеїн.

Щоби отримати максимальну користь від яєць, варто:

– фсти відварені яйця чи яйця пашот, але не смажити їх чи їсти сирими;

– не доповнювати їх шкідливими продуктами (ковбасками, беконом чи салом);

– комбінувати з іншою здоровою їжею (висівковий хліб, зелень, різні овочі, оселедець та олія). 

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
12.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close